16 lipca 2024

Żel na problemy z zespołem jelita drażliwego

 

Wiele osób ma problemy z zespołem jelita drażliwego, ale nawet o tym nie wiedzą. Objawy bywają bardzo różne. Nie zawsze jest to tylko problemy z pieczeniem w gardle i złym samopoczuciem po zjedzeniu posiłków. Może to być także ból w okolicach odcinka lędźwiowego kręgosłupa czy częstomocz. Jeśli chcemy sobie w takiej sytuacji poprawić komfort życia to można zastosować silicol, który jest dostępny w postaci żelu. W ten sposób poczujemy się znacznie lepiej i to nie wydając zbyt dużo pieniędzy. Żel jest dobry w smaku i można go zażywać albo w czystej postaci albo można będzie go rozcieńczyć go z wodą lub jogurtem. Producent wskazuje, że rozcieńczenie żelu nie wpływa na pogorszenie jego skuteczność, co jest dla nas bardzo ważne.

Trzy razy dziennie łyżkę stołową

Na zespół jelita wrażliwego żel stosuje się trzy razy dziennie. Każda dawka do łyżka stołowa albo piętnaście mililitrów. Jeśli będziemy się stosować do zaleceń producenta to szybko poczujemy ulgę. Oczywiście trzeba sprawdzić skład żelu, bo jeśli jesteśmy na jeden ze składników uczuleni to nie można go zażywać. Na efekty trzeba poczekać do miesiąca. To okres, po którym przerywamy stosowanie żelu na około tydzień. Jeśli objawy znowu wrócą to można znowu przez cały miesiąc go brać. Później robimy sobie przerwę i warto się w takiej sytuacji zgłosić do lekarza, aby można było sprawdzić skąd się to wszystko wzięło i czy nie trzeba wdrożyć innej metody leczenia.

Najlepszy żel na całym rynku

Trudno będzie nam znaleźć coś bardziej skutecznego w działaniu, dlatego warto wypróbować właśnie ten żel na sobie. Cieszy się bardzo dużym uznaniem wśród wszystkich klientów. Niska cena i wysoka skuteczność to coś, na co zwracamy uwagę. Żel można kupić w aptekach w całym kraju. Na stronie producenta jest wykaz aptek, które prowadzą sprzedaż. Jeśli w naszych okolicach nie ma w aptece żelu to nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z oferty internetowej. W ten sposób szybciej i łatwiej dotrzemy do produktu, jakim jesteśmy bardzo zainteresowani.